środa, 18 marca 2020

Komunikat: W trosce o wspólne bezpieczeństwo


Drodzy Państwo, Wszyscy przeżywamy trudne chwile, związane z epidemią koronawirusa. Zamknięte szkoły i przedszkola, ograniczenia w poruszaniu się po mieście, nieczynne galerie handlowe i restauracje, to tylko niektóre z problemów, które możemy napotkać w najbliższym czasie. 

Od lat dbamy o Państwa bezpieczeństwo w zakresie finansowym, ubezpieczeniowym i mimo wprowadzenia w Polsce szeregu działań ograniczających ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń spowodowanych wirusem COVID19, działamy dalej w trybie zwykłym.

Wprowadziliśmy oczywiście działania profilaktyczne, mające na celu ochronę naszych pracowników i klientów. Jednak większość spraw związanych z zakupem produktów finansowych, ubezpieczeń, możemy zrealizować bez kontaktu bezpośredniego lub przy jego ograniczeniu do minimum. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo i możliwość sfinalizowania spraw formalnych w zaciszu swojego domu. 

Mamy głębokie przekonanie, że w tym trudnym okresie, jesteśmy Państwu szczególnie potrzebni, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Razem postaramy się znaleźć dobre rozwiązanie aktualnych problemów oraz zadbać o Państwa finanse i bezpieczeństwo. 

U nas umowę ubezpieczenia zawrzesz i polisę otrzymasz w pełni on-line, bez wychodzenia z domu, bez spotkania z doradcą. 

Przypominamy również, że wachlarz usług oferowanych przez doradców Phinance S.A jest niezwykle szeroki - oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, życiowe, emerytalne oraz cały wachlarz produktów finansowych

Z życzeniami zdrowia, 

Zarząd i Doradcy Phinance S.A.


czytaj także