Doradca

Monika Sygut


Dzień dobry,

nazywam się Monika Sygut, wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Przez ostatnie kilka lat pracowałam głownie ucząc matematyki i w instytucjach finansowych, jednak postanowiłam połączyć pasję pracy z ludźmi ze zdobytym wykształceniem oraz ciekawością rynku finansowego i zaczęłam pracę w Phinance S.A.

Pracuję w Phinance S.A. głównie ze względu na brak powiązania finansowego firmy z jakąkolwiek instytucją finansową. Moja praca polega na sprawdzeniu, optymalizacji i zawieraniu nowych umów finansowych jak ubezpieczenia na życie, zabezpieczenia emerytalne, umowy zabezpieczające przyszłość dzieci, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, programy inwestycyjne. Dodatkowo pomagam w tworzeniu planów finansowych na każdym etapie życia moich klientów.

W swojej pracy cenię przede wszystkim to, że daję moim klientom poczucie bezpieczeństwa finansowego, zapewniam płynność finansową, pomagam im realizować cele dotyczące finansowej przyszłości dzieci i emerytury. 

Prywatnie jestem miłośniczką kotów, podróży i kryminałów.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kraków I

Rynek Główny 39/40/5
31-013 Kraków


Wyszukaj Twojego

Doradcę