KILka kroków DO

DO EFEKTYWNEGO POMNAŻANIA KAPITAŁU

1

Dokładnie poznamy Twoje potrzeby i cele.

2

Wybierzemy najlepszą strategię.

3

Pomożemy w bieżącej obsłudze i ew. dostosowaniu strategii do zachodzących zmian.


POMAGAMY

EFEKTYWNIE POMNAŻAĆ KAPITAŁ

Potencjał tkwiący w rynkach finansowych to dynamiczny sposób na pomnażanie kapitału. Konstrukcja portfela inwestycyjnego opiera się na ogromniej ilości rozwiązań finansowych.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia w efektywnym pomnażaniu kapitału. Pomożemy zrozumieć istotę każdego produktu pod kątem potencjalnego zysku oraz towarzyszącego mu ryzyka. Nasi doradcy pomogą Ci również w optymalizacji już posiadanych inwestycji, a także wesprą cyklicznymi spotkaniami mającymi na celu bieżący monitoring wyników.

 


CO nas Wyróżnia

Dlaczego PhinanCe

Pomnażanie kapitału jest sztuką dobrania formy inwestycji, przy której inwestor będzie zarówno zadowolony z możliwych do osiągnięcia wyników, ale również będzie czuł się komfortowo z przyjętym przez niego poziomem ryzyka. To zadanie wymaga ogromnego doświadczenia w zarządzaniu kapitałem oraz wysokich kompetencji z zakresu analizy ryzyka i rynków finansowych.

Aby zagwarantować w pełni profesjonalne wsparcie Phinance współpracuje w zakresie inwestycji z doświadczonymi instytucjami finansowymi. Oferta produktów finansowych skonstruowana jest w oparciu o najwyższe standardy zarządzania aktywami. Phinance zapewnia bieżące wsparcie w monitoringu portfela inwestycyjnego.


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: