KIlka kroków

do zrealizowania marzeń

1

Szybko sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w wielu bankach.

2

Określimy najlepszą ofertę spełniającą Twoje potrzeby.

3

Pomożemy w formalnościach związanych z wnioskiem o kredyt i umową.

4

Rozpoczniesz realizację swoich planów.


zrealizuj swoje

największe marzenia

Kiedy decydujesz się na pożyczenie pieniędzy ważne jest to, żeby wszystko wówczas przebiegło sprawnie. Dzięki nam, zyskujesz na czasie poprzez dostęp do oferty wielu banków „w jednym miejscu”. Doradzimy Tobie, która oferta najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. 

Z naszym doświadczeniem i wsparciem, żaden etap uzyskania kredytu nie będzie już skomplikowany. Pomożemy w wypełnieniu wniosku kredytowego a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.


CO nas Wyróżnia

Dlaczego PhinanCe

Naszym celem jest profesjonalne wsparcie w zakresie skutecznego uzyskania finansowania. Szczegółowo analizując potrzeby Klientów proponujemy najbardziej optymalne i dopasowane rozwiązania kredytowe z wiarygodnych instytucji finansowych dostępnych na rynku polskim.

Cechuje nas przede wszystkim szybkość i sprawność w działaniu. Dzięki nam Klienci nie muszą sprawdzać każdego banku tracąc swój cenny czas. W ofercie Phinance znajduje się 19 wyselekcjonowanych banków oferujących kredyty hipoteczne. Znajomość procesów analitycznych w bankach umożliwia naszym specjalistom kredytowym skrócenie czasu pozyskania kredytu na zakup, budowę bądź remont nieruchomości.

Towarzyszymy naszym Klientom w całym procesie uzyskiwania kredytu - od przedstawienia ofert, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Szczegółowe informacje o Phinance S.A. jako Pośredniku Kredytów Hipotecznych znajdują się tutaj.


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: